fbpx
Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC), Kaunas
+370 648 41400 | +370 677 87911 pinigukeitimas@gmail.com

Tailandas – populiari egzotiškoji žiemos atostogų kryptis

Valstybė pietryčių Azijoje, kuri ribojasi su Mianmaru, Lamosu ir Kombodža.  Šios valstybės sostinė – Bankokas, tačiau labiausiai lankomi turistų yra nepakartojami Tailando paplūdimiai. Nors dėl to, kad Tailando vastybės teritorija nusidriekusi pailga forma iš  šiaurės į pietus (1 860 km), todėl šioje šalyje derlius būna visus metus, kaip ir turistavimo sezonas – visus  metus.
Tačiau populiariausias laikas vykti į šią egzotiškąją šalį – gruodžio – sausio – vasario mėnesiai, kadangi drėgmė ir karštis šioje valstybėje vasarą gali pasirodyti tikrai sunkiai pakeliamas.
Tailande – net 68 milijonai gyventojų, kalba – Tajų, daugelis gyventojų užsiima žemės ūkiu- augina ryžius. Kiti žemės ūkio produktai skirti pelnui yra guma, kukurūzai, džiutas, tapijoka, medvilnė, tabakas, cukranendrės. Nors kaimuose laisvai kalba nedaugelis Bankoko gyventojų, tačiau labiau turistų lankomose vietose vietiniai tikrai stengsis atsakyti angliškai.

Tailande kainos  – išties žemos, (didžiausią kelionės išlaidų dalį dažniausiai sudaro bilietai, o viešbučių Tailande yra įvairiausių – nuo tiesiog trobelių paplūdimiuose, iki prabangių viešbučių) ,  o ir įvairių produktų, vaisių ir daržovių, taip pat garsių gamintojų Azijos rinkai adaptuotų įdomių skonių produktų pasirinkimas – tikrai gausus, todėl verta išsikeisti Tailando vietinę valiutą, ir – ragauti, pirkti (galbūt pavyks ir nusidėrėti).

Iškeisime Tailando valiutą – Tailando batą (THB) geru kursu Kaune!

VALIUTŲ MAINAI – bene geriausia vieta išsikeisti pinigus Kaune!

✔ 55 skirtingos valiutos,
✔ 2 lengvai pasiekiamos vietos Kaune – Girstupyje ir Šilainiuose
✔ Visada geras kursas!

Apsilankykite pas mus Kovo 11-osios g. 22 Kaunas (Girstupis) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiuose (PC Iki)