fbpx

Vykstantys į Kazachstaną išsikeiskite Tengę geru kursu pas mus!

Kazachstanas – dar neatrasta Azijos valstybė, kuri žavi savo kontrastais – nuostabia gamta, kartu ir gana skurdžia, ir įspūdinga architektūra ir išskirtine, kitokia kultūra.
Ši autoritarinio režimo valstybė vidurinėje Azijoje ribojasi su Rusija, Kinija, Kirgizstanu, Uzbekistanu, Turkmėnistanu bei Kaspijos jūra. Valdžia Kazachstane gerbiama, vietiniai pritaria prezidento turtams. Norint aplankyti Kazachstaną reikės paso ir vizos.
Daugelis vyresnių žmonių Kazachstaną ar jo stepėse įkurta sostinė Astaną prisimenu su nostalgija, kaip sovietmečiu lankytą kraštą, iš kurio parsiveždavo įvairių gėrybių ar vykdavo darbo reikalais.
Dabar šis miestas – modernus, sutvarkytas, jį galima pasiekti tiesiogiai ir iš Vilniaus. Tačiau ypač mažesniuose miestuos daug Lenino paminklų ir kitų sovietinius laikus menančių detalių.
Taip pat kita Kazachstano pusė, kuri traukia mėgstančius aktyvų poilsį – nuostabi gamta – kalnai, upės, stepės,  ežerai ir šiltas klimatas. Žinoma, Šiaurėje žiemos gana atšiaurios, oro temperatūra nukrenta net iki -30 laipsnių šalčio, ir vasaros nėra karštos, todėl pietinė Kazachstano dalis daug labiau mėgiama turistų. Aralo, Kaspijos jūrų pakrantės – lankomiausios rudenį – pavasarį, kuomet būna maloni šiluma poilsiui.

Kazchstano virtuvė – labai įvairi , čia susipynę daug kultūrų – rusų, čečėnų, kinų. Tačiau populiariausi valgiai iš mėsos – arklienos, avienos. Ji ruošiama įvairiais būdais –  rūkoma, sudoma, nes taip nuo seno Kazachai ruošiasi žiemai. O ar pamenate keistoką gėrimą, pieno produktą, kuris geriamas kaip gaivusis gėrimas – Airaną? Taip, jis kilęs iš Kazachstano.

Mes užtikriname, jog pas mus galite išsikeisti valiutas geriausiu kursu Kaune. Nebeieškokite, kur galite išsikeisti valiutą – Kazachstano Tengę rasite pas mus!

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Dabar mus rasite 2 vietose Kaune Žemaičių pl. 23, (Šilainia)  ir Kovo 11-osios g. 22 Kaunas (Girstupis)