fbpx

Vykstate į Braziliją ? Išsikeiskite valiutą geru kursu!

Brazilija – egzotiška valstybė Pietų Amerikos pusiasalyje, kur kartu susipina įvairios kalbos, kultūros, skurdas ir turtai bei, žinoma, įspūdinga gamta. Brazilija yra didžiausia pagal plotą ir gyventojų skaičių portugališkai kalbanti valstybė pasaulyje, o gyventojų Brazilijoje – 203 mln.
Brazilijos sostinė – taip pat Brazilija, pasižyminti įspūdinga architektūra, miesto suplanavimu. Tačiau vienas bene populairiausių turistinių miestų – Rio de Žaneiras, taip pat vienas didžiausių pasaulio miestų – San Paulas.

Brazilija išsidėsčiusi ties pusiauju, todėl jos klimatui yra būdingi regioniniai skirtumai. Peitinėje dalyje – mažiau kritulių, temperatūra vasarą apie 24 laipsnius, o šiaurinėje kritulių daug daugiau, ir čia vyrauja didesnis drėgnas karštis. Dėl ko Brazilija traukia turistus – žinoma, pirma, dėl begalo didelės gyvūnų, paukščių ir augalijos įvairovės. Ypatingai didelė – Amazonės atogražų miškuose , manoma, kad visoje Brazilijoje augalų ir gyvūnų galėtų būti netoli keturių milijonų rūšių.

Oficiali Brazilijos kalba – portugalų, tačiau turistiniuose vietose, kaip dažnai pasitaiko, vietiniai prisitaiko prie turistų ir kalba angliškai. Brazilijoje yra etninė, tautų įvairovė, daug daugiausia – baltaodžių, antroje vietoje – maišytų rasių ir kilmės žmonės.

Brazilija – futbolo šalis, kuri noriai kviečia visus futbolo gerbėjus! Todėl suvenyrai, susiję su futbolo atributika  – ypač populiarūs.
Brazilijos valiuta – Brazilijos realas (BRL) . Vykstate į Braziliją? Jums tikrai prireiks grynųjų, išsikeiskite juos geru kursu pas mus – sutaupykite ir kelionėje leiskite sau daugiau!

Taip pat pas mus galite pasikeisti ir kitą net 55 skirtingą valiutą bene geriausiu kursu Kaune. ?
 Keliaukite protingai, pirkite valiutą sumaniai.

Mus rasite Kaune – Kovo 11-osios g. 22 Kaunas (Girstupis) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiuose (PC Iki)