fbpx
Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC), Kaunas
+370 648 41400 | +370 677 87911 pinigukeitimas@gmail.com

Izraelis – karštosioms atostogoms žiemą

Izraelis – dar viena turistinių žiemos kelionių vieta tiems, kas išsiilgę karščio, naujų skonių, neįprastų vaizdų!

Izraelis  – tai šalis, kurioje patirsite neišdildomų įspūdžių, kitokių nei įprastoje turistinėje šalyje.
Izraelis – tai  žydų valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu.  Izraelio istorijos siejama su bibliniais laikais, todėl ypač Jeruzalėje jaučiama ypatinga atmosfera, nes čia susipina žydų, krikščionių ir žmonijos atsiradimo istorija, todėl aplankykite  Raudų siena, kančių kelią, Kristaus kapo bažnyčią.  Jeruzalė – didžiausias Izraelio miestas, tačiau Tel Avivas – oficiali sostinė. Izraelyje sausa vasara trunka iki spalio mėnesio, taigi labiausiai rekomenduojama vykti į šią šalį rudenį ar žiemą.
Kadangi Izraelis  nėra Europos sąjungoje, keliaujant į šią šalį reikės nepamiršti paso bei įsigyti vizą, be to, ir patikra gali būti griežtesnė nei keliaujant Europoje ar į kitas  turistines šalis.

Izraelyje pamatyti tikrai yra ką – be paminėtų miestų taip pat rekomenduojama aplankyti labai gražų miestą Netaniją – miestas prie Viduržemio Jūros.  Kaikurie turistai, norintys pailsėti prie šiltos Raudonosios  jūros renkasi iš karto keliauti į turistinį miestą – Eilatą, kur rudenį oro temperatūra apie 30, o jūros – 24 laipsniai.

Tel Avivas – Izraelio sostinė – miestas prie pat paplūdimio, kur susikerta moderni ir naujoviška architektūra, todėl verta aplankyti tiek senamiestį, tiek pamatyti įspūdingus daugiaaukščiaus, tiek praleisti laiką čia pat paplūdimyje.

Humusas, falafeliai – ne tik sveiki veganiški valgiai, tačiau taip pat populiarūs ir labai skanūs tradiciniai patiekalai, kurių paragauti pasiūlys kiekviename restorane. Žinoma, restoranuose yra ir vištienos patiekalų, taip pat verta paragauti pachlavos deserto, pyragėlių su aguonomis.

Izraelyje kainos vidutiniškos, žinoma, turistų lankytinose vietose suvenyrai ar užkandžiai – brangesni. Verta iš anksto pasirūpinti Izraelio valiuta – šekeliu (ILS).

Iškeisime šekelį geru kursu – laukiame Jūsų jau dabar!

VALIUTŲ MAINAI – bene geriausia vieta išsikeisti pinigus Kaune!

✔ 55 skirtingos valiutos,
✔ 2 lengvai pasiekiamos vietos Kaune – Girstupyje ir Šilainiuose
✔ Visada geras kursas!

Apsilankykite pas mus Kovo 11-osios g. 22 Kaunas (Girstupis) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiuose (PC Iki)