fbpx
Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC), Kaunas
+370 648 41400 | +370 677 87911 pinigukeitimas@gmail.com

Vėlyvojo rudens – žiemos atostogoms – karštasis Egiptas!

Egiptas – šalis, kurią pamatyti turi kiekvienas! Egipte sezonas tęsiasi visus metus, tačiau labiausiai rekomenduojame vykti vėlyvą rudenį – žiemą, nes tuomet karštis nėra toks varginantis kaip vasarą, kuomet gali siekti ir 45 laipsnius karščio.
Nilo slėnis, didingosios piramidės, dykumos, kuriuomis vietiniai siūlo pasigrožėti jojant ant kupranugario balno. Visa tai – galima dėti į sąrašą, ką būtina pamatyti Egipte.
Koraliniai rifai – dar vienas Egipto lobis.

Vietiniai organizuoja pasiplaukiojimus, nardymus, tačiau tai galima atlikti ir savarankiškai. Tačiau neniokokite karalinių rifų, nes už šį vandalizmą skiriamos didelės baudos. Taip pat reikėtų nepamiršti specailios vandens avalynės, kadangi kaikurių paplūdimių ir pakrančių paviršius aštrus. Taip pat Egipto saulė reiktų mėgautis atsargiai – atsiplovus vasaros įdegiui nepamirškite deginantis naudoti didelės spf arba privengti tiesioginės saulės. Taip pat vakare gali praversti šiltesnis švarkas, kuriuo galima būtų ir prisidengti lankantis šventovėse, mečetėse.

Egipto virtuvė  – labai įvairi, tačiau reikia būti atsargiems viską ragaujant, kadangi dažnai užsieniečių skrandžiams ir virškinimo sistemai visi skanėstai, vietiniai vaisiai gali būti sunkiai suprantami, todėl pasiimkite vaistų, nevalgykite neplautų vaisių, dažnai plaukite rankas, o vandenį gerkite tik buteliukuose.

Humusas, baklava, kebabai, koftas – tradiciniai Egipto valgiai , įvairūs tradiciniai Egipto saldumynai – puikios lauktuvės.
Dėl gerų kainų  iš Egipto be lauktuvių sau ir namiškiams turbūt negrįžta nei vienas.  Egipte nerekomenduojama atsiskaitinėti banko kortelėmis, geriau turėkite grynųjų pinigų su savimi. Vietiniai priima Egipto svarą, dolerius ir eurus.

Mes pasiruošę iškeisti valiutas geriausiu kursu – pasirūpinkite grynaisiais pinigais prieš atostogas jau dabar!
Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Dabar mus rasite 2 vietose Kaune Žemaičių pl. 23, (Šilainiai)  ir Kovo 11-osios g. 22 Kaunas (Girstupis)