fbpx

Lenkija – visiems žinoma, tačiau neatrasta turistinė šalis

Lenkija – dažniausiai lietuvių turistų tik pravažiuojama, kaip kelionės dalis, kurioje sustojama apsipirkti. Ši devinta pagal dydį Europos valstybė, tikrai neįvertinta turistų!
Lenkija patiks ieškantiems įspūdingų vaizdų ir nenorintiems vykti toli nuo Lietuvos bei norintiems pakeliauti ir turint nedidelį biudžetą. Varšuva, Krokuva patiks mėgstantiems pasivaikščioti po senus senamiesčius, besidomintiems architektūra, miestų istorija. Įdomus faktas tai, kad vietiniai rekomenduoja labiau aplankyti ne sostinę, o Krokuvą – UNESCO saugomą objektą.

Taip pat Lenkija – didelis ežerų kraštas. Vasara tai puikus metas aplankyti Mozūrijos ežeryną, o norintiems naujai atrasti poilsį prie Baltjos jūros – Mielno, Gdanskas, kurortiniai pajūrio miestai, kuriuose kainos nėra didelės, o ne tik pailsėti yra kur, bet ir pamatyti yra ką!
Žinoma, kelionėje atgal į Lietuvą rekomenduojame  ir apsipirkti. Tačiau, jei yra galimmybė, rinkitės ne prekybos centrus, kurie yra pasienyje, o apsipirkite šiek tiek toliau nuo labiausiai lietuvių lankomų centrų, ir kainos mažesnės, ir pasirinkimo daugiau.
Ir nepamirškite išsikeisti valiutos  –  Lenkijos zloto  (PLN) , lankytiniems objektams, smulkioms išlaidoms ar net dideliems apsipirkimams – pas mus visada geru kursu!
Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)