fbpx

Savaitgalio išvykoms – Gardinas Baltarusijoje!

Baltarusija arba Gudija – žemyninė Europos valstybė, mūsų artima kaimynė, į kurią atvykti turistams yra daug paprasčiau – bevizė kelionė galima net iki 10 dienų, reikalinga turėti pasą ir iš anksto užsisakyti  bevizį leidimą. Daug kelionių agentūrų siūlo trumpas ekskursijas į Gardiną, kuris kuris visai čia pat – netoli Lietuvos ir Lenkijos pasienio, tačiau atvykti, žinoma, galima ir patiems – autobusu ar automobiliu. Šis miestas, kuriame gyvena virš 300 tūkstančių žmonių pasiruošęs sutikti turistus – čia yra daug istorinių, lankytinų objektų,  pėsčiųjų takų, skverų, norintiems pasivaikščioti ir pasigrožėti gamta ar šio Baltarusijos miesto architektūra.

Vieni iš populiariausių Gardino lankytinų objektų – Naujoji ir Senoji pilys, kurios glaudžiai susijusios ir su Lietuvos senąja kunigaikščių istorija. Gardinas – buvęs Vytauto Didžiojo miestas.

Verta apeiti ir Ryzenhauzų aikštę, bernardinų bažnyčią, Koložos cerkvę. Įspūdingasis  Šv.Pakrovskojos katedros soboras ir Gardino teatro pastatas – taip pat vietos, kurias verta aplankyti ir įamžinti nuotraukose prisiminimui.

Žinoma, pajauskite tikrą Baltarusijos dvasią prisėdę viename iš restoranų ar kavinių, kuriose verta paragauti įvairių bulvinių patiekalų, kavinėse specialiai turistams būna pateikiamas ir tradicinių patiekalų meniu. Pilni pietūs su desertu, gėrimu jums gali kainuoti tik iki 5 eurų.

Išsikeiskite Baltarusijos rublių (BYR) ir iš Gardino artimiesiems ir draugams parvežkite įvairiausių lauktuvių – juk visiems žinoma, kad kainos čia gerokai mažesnės nei Lietuvoje.

Turistinės kelionės metu rekomenduojame įsigyti šokolado, saldainių, įvairių Baltarusiškų ženklų maisto prekių, kurios yra pigesnės. Taip pat vaistai čia kainuoja kelis kart pigiau (tačiau jų kiekiui taikomi apribojimai).

Čia susikalbėsite rusų, gudų ar lenkų kalbomis.  Taip pat išsikeitę Eurus į Baltarusijos rublius gausite banknotų kelis kart daugiau – pasiruoškite talpią piniginę.

Kviečiame Kaune išsikeisti Baltarusijos rublius   pas mus – visada geru kursu!

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)