fbpx

Svetingoji Gruzija

Gruzija – valstybė pietų Kaukaze, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje, kuri žavi įspūdingo grožio gamta, kalnais, kultūriniu paveldu. Šioje šalyje tikrai rasite ką pamatyti, todėl rekomenduojame rinktis aktyvų poilsį ir keliauti, kadangi ir vietiniai išgirdę, kad esate iš Lietuvos šiltai priims jus pasisvečiuoti, užkąsti.
Tbilisis – Gruzijos sostinė, daug kartų griautas ir atstatytas, tačiau nepraradęs savo žavesio. Narikala – tvirtovė, iškilusi ant kalvos, sužavės savo didybe. Tbilisyje paragaukite ir tradicinių Gruzijos patiekalų – chačapuri, charčo ir kitų.
Kutaisis – vienas seniausių pasaulio miestų, kuris sužavės savo architektūra. Taip pat keliautojų pamėgta vieta yra mineralinio vandens miestas Mktvari upės slėnyje – Boržomis, puiki vieta apsistoti trumpam atokvėpiui ir poilsiui.
Populiariausia transporto priemonė keliauti Gruzijoje – autobusai. Tai patogu, nebrangiai kainuoja, autobusai kursuoja dažnai, o pro langus sužavės ir matomi įspūdingi gamtos vaizdai, kalnai.
Gruzijoje vietiniai labai svetingi, draugiški, prekeiviai visada patars, tačiau derėkites – taip kainą galite sumažinti net perpus. Išsiruošę į kelionę Gruzijoje nepamirškite išsikeisti vietinės valiutos lario (GEL).

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)