fbpx

Karštoji Bulgarija – lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Pastaraisiais metais lietuviai ypač pamėgo poilsį Bulgarijoje prie šiltos Juodosios jūros, kadangi sezono metu jūros temperatūra čia siekia 23-25 laipsnius,  vidutinė  oro temperatūra – 23-28 laipsniai, o turizmo sritis čia išplėtota, todėl atostogauti galima pigiau nei Lietuvoje.

Norint sutaupyti lauktuvėms ar pramogoms Bulgarijoje rekomenduojame išsikeisti vietinę Bulgarijos valiutą levą (BGN).

Kas traukia poilsiautojus vykti į šią šalį?

  • Pirmiausia tai bene pigiausias poilsis prie Juodosios  jūros, čia lengvai susikalbėsite su personalu, vietiniais ar prekeiviais rusų kalba, taip pat bulgarijoje pavyks susišnekėti ir agliškai, vokiškai.
  • Ši Europos šalis nėra vien saulėti paplūdimiai – besidomintys istorija ir norintys paturistauti atras daug stalinistinės architektūros, romėnišką praeitį  pažymi Plovide esantis teatras, taip pat kvapą gniaužiančios katedros, vienuolynai.
  • Pasigrožėkite ir jaukiais pakrantės miesteliais, nuostabiais kalnais. Pirino nacionalinis parkas sužavės mėgstančius iš kelionės parsivežti įspūdingų vaizdų.
  • Nepamirškite paragauti ir Bulgarijos tradicinių patiekalų. Kukuliai, šviežia žuvis, ritualinėduona, o nacionalinis Bulgarijos gėrimas yra rakija (vaisių brendis).
    Prieš kelionę į Bulgariją pasirūpinkite grynaisiais pinigais – pas mus Bulgarijos levas keičiamas geru kursu.

Mes užtikriname, jog pas mus galite išsikeisti valiutas geriausiu kursu Kaune.

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)