fbpx

Turkija – lietuvių pamėgtas atostogų kurortas

Turkijos valiuta – lyra (TRY) , todėl atostogaujant Turkijoje išsikeiskite eurus į lyrą.
Kodėl verta keliauti į Turkiją ilgai kalbėti turbūt nebereikia – nuostabūs paplūdimiai, šilta Viduržemio,  Egėjo jūra, įspūdingi kultūriniai objektai, puikiai išvystyta turizmo sistema ir visada besišypsantys, draugiškai nusiteikę turkai  – visa tai traukia turistus į šią kurortinę valstybę.

Turkijoje savo norimą poilsio tipą atras kiekvienas – ar tai aktyvus poilsis aplankant mečetes, kopiant į kalnus, ar tai būtų poilsis prabangiame viešbutyje prie baseino ar po palme.

Įdomūs faktai apie Turkiją:

  • Ar žinojote, kad Turkijoje Stambule yra didžiausias pasaulio turgus, įkurtas 1455 metais ir veikiantis iki šiol! Kad ir kur lankysitės Turkijoje  – nepraleiskite galimybės užsukti į vietinį turgų parvežti lauktuvių artimiesiems ar įsigyti naudingų daiktų už gerą kainą sau. Todėl nepamirškite išsikeisti vietinės valiutos – lyros.
  • Turkai pirmieji pradėjo auginti tulpes dar osmanų laikais. Turkijos nuostabi gamta sužavės kiekvieną – nepamirškite pasiimti fotoaparato ir įamžinti įspūdingo kraštovaizdžio, augalų.
  • Stambulas yra vienintelis pasaulio miestas, esantis dviejuose žemynuose. 3 procentai Turkijos yra Europos žemyne, tuo tarpu likę 97 – Azijoje.
  • Stambulas – didžiausias Turkijos miestas, tačiau Turkijos sostinė yra Ankara. Turistų ypač pamėgti Bodrumo paplūdimiai.

Mes užtikriname, jog pas mus galite išsikeisti valiutas geriausiu kursu Kaune.

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)