fbpx

Spalvingosios Vengrijos nacionalinė valiuta – forintas.

Vengrija – vidurio Europos valstybė,  su turtinga istorija, kultūriniu paveldu.

Per Vengriją ne tik net 410 kilometrus vingiuoja Dunojus, tačiau yra ir Didžiausias ežeras visoje rytų Europoje – Balatonas,  kuris – puiki vieta vasariškam poilsiui tiek jaunimui, tiek šeimoms. Taip pat vengrai labai mėgsta vandens pramogas – baseinų, pirčių čia labai daug.
Budapeštas  – Vengrijos sostinė, kuriame yra ir didingas parlamento pastatas.  Budapeštas  – dvimiestis, atskirtas Dunojaus – Budos ir Pešto, o laikui bėgant miestai susiliejo ir tapo Budapeštu. Dunojaus upės viduryje esanti sala  – tarsi atokvėpis nuo miesto šurmulio – su baseinu, zoologijos sodu, parku.

Budapeštas  žavi ir savo jaukiomis, mažomis gatvelėmis su kavinukėmis, restoranėliais, čia jaučiamas subtilus dvelksmas tarp rytų ir vakarų. Iš vieno Vengrijos galo į kitą nėra brangu nukeliauti ir tramvajumi.

Daugeliui pagalvojus apie Vengrijos maistą ar gėrimus pirmosios asociacijos su guliašu ir vynu.  Taip pat įvairios sriubos, balandėliai, įvairiausi žvėrienos patiekalai – taip pat labai populiarūs Vengrijoje. Taip pat įdomus faktas – beveik  viskas Vengrijoje gardiname paprika – nepamirškite parsivežti šio aromatingo prieskonio sau, o gal kaip lauktuvių ir artimiesiems.

Nors kainos Vengrijoje atsiskaitant  Vengrijos valiuta  –  forintu (HUF)  bus su trimis nuliais – neišsigąskite,  jos – panašios  kaip Lietuvoje.

Kviečiame Kaune išsikeisti Vengrijos valiutą forintą pas mus – visada geru kursu!

Šiuo metu keičiame net 55 valiutas – sąžiningas ir greitas valiutų keitimas.

Mus rasite: Kovo 11-osios g. 22 (Girstupis PC) ir Žemaičių pl. 23, Šilainiai (IKI PC)